Kapadokya Türk Gecesi

kapadokya türk gecesi 2 - Kapadokya Türk Gecesi

Kapadokya Türk gecesi şovları ile tatilinizi süslemek ister misiniz? Anadolu’nun kültürünü ve geleneklerini tanıtan filim tadında Kapadokya Türk gecesi organizasyonu.Büyülü atmosferi ile sınırsız bir eğlence hepsi Kapadokya Türk gecesi ile bu fırsatta! Dillere destan masalsı tarihi ile esrarengiz kayadan oyma yerlerden yapılan Türk gecesi showlar ve eğlenceler sizleri bekliyor. Kapadokya’yı keşfetmenin yollarından birisi olan ve eğlenceye doyamayacağınız bu gecede fasıl tadında akşam yemeği yiyebilir, birbirinden farklı teatral gösterileri izleyebilir ve dostlarınızla hoş sohbetler ederek keyifli bir gece geçirme imkanı bulacağınız bir organizasyondur. Kapadokya da gece hayatının eksikliğinde düzenlenen bu geceler Kapadokya’nın gece hayatına da ışık tutmaktadır. Modernleşen yüzüyle yerli ve yabancı misafirlerimizin oldukça ilgisini çekmektedir.

Kapadokya’nın tarihi yer altı restoranında, keyifli bir Türk gecesi organizasyonu geçirmek ve yöresel gösterileri izlemek isterseniz bu geceye sizlerde katılıp yaklaşık üç saat süren keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Kayadan oyma bu mekanların atmosferi  de görsel şovlara farklılık katmaktadır. Tamamen tarih kokan bu Türk gecesi programlarını yemekli veya yemeksiz tercih edebilirsiniz ve aynı zamanda gecede alkollü ve alkolsüz içecekler sınırsızdır. Organizasyonun başlama saatleri ise yemekli katılımlar da akşam 20:00 yemeksiz katılımlar da 20:30 da başlamaktadır.

Kapadokya Türk Gecesinde Neler Var?

1. İlk başlangıçta Derviş (Semah) gösterisi ile program başlar.
2. Aralarda ve program başlamadan önce Türk müziğinin seçme parçaları canlı olarak dinlenmektedir.
3. Türk folklor dansları sergilenir.
4. Daha sonra oryantal dans gösterisi ile devam eder.
5. Misafirlerin katılımıyla yapılan teatral bazı eğlenceli oyunlar oynanır.
6. Daha sonra kafkas dansları gurubu final gösteriyi yaparlar.

Türk Gecesi Yemekli Menü

  • Girişte 10 çeşit soğuk meze
  • Sıcak sigara böreği
  • Tavuk veya et sote ve pilav
  • Yemek sonunda tatlı
  • Tüm alkollü ve alkolsüz içecekler (Sınırsız)
  • Meyve ve kuru yemiş

Türk Gecesi Yemeksiz Menü

  • Tüm alkollü ve alkolsüz içecekler (Sınırsız)
  • Meyve ve kuru yemiş

Türk Gecesi Fiyat

Kapadokya Türk Gecesi fiyatları  Yemeksiz Menü 130 TL, Yemekli Menü  150 TL’dir. Türk Gecesi  fırsatları ve kampanyaları hakkında bilgi alabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz…Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Kapadokya Türk gecesi video ‘muzu izleyerek gece hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.