Kapadokya Balonda Doğum Günü

kapadokya balonda doğum günü kutlaması 1 - Kapadokya Balonda Doğum Günü

Kapadokya balonda doğum günü kutlaması  ile macera ve heyecan dolu anlar seni ve sevdiklerini bekliyor…Kapadokya balonda doğum günü kutlaması ile sevdiklerinize farklı bir sürpriz yapma fikri kulağa nasıl geliyor? Peri bacalarının arasında süzülerek, muhteşem Kapadokya manzarasını yükseklerden izleyerek yaptığınız her uçuş size başlı başına bir macera deneyimi yaşatacak.Doğanın tüm güzelliklerini balonda doğum günü kutlaması ile seyredeceksiniz.

 

Sevdiklerinize sürpriz bir balonda doğum günü kutlaması mı düşünüyorsunuz? İşte dilediğiniz gibi doğum günü kutlaması sizleri bekliyor! Kendinizi bu doğum günü kutlaması ile farklı ve özel hissedecek, bu deneyimi asla unutamayacaksınız…

Yorumlarınızı tripadvisor sayfamıza yapabilirsiniz.

Kapadokya Balonda Doğum Günü Kutlaması Hakkında Bilgi

Kapadokya da konakladığınız otelden sizleri balon kalkış alanına götürmek için sabah erken saatlerde alıyoruz . Balonun şişirilmesini ve hazırlıkları izlerken lezzetli kahvaltı sepetinizin tadını çıkarabilirsiniz. Kahvaltı sonrasında pilotlarımızın vereceği yolcu güvenliği brifinginin ardından gün doğumu ile havalanacağız! Balon yükseldikçe inanılmaz manzara kendisini açığa vurur. Seyahat programınız rüzgar koşullarına ve yönüne bağlıdır, yani iki uçuş hiçbir zaman aynı değildir, her uçuş ayrı ve eşsiz bir maceradır! Havalandıktan sonra yaklaşık 45 dk sonra sizin için özel hazırlanan pankart ekip arkadaşlarımız tarafından açılır.Uçuşumuz yaklaşık 15 dk daha sürdükten sonra inişimiz gerçekleşecek ve sonrasında ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanmış olan masaya çiftlerimiz davet edilir, taç çiçek ile çiçeklerini taktim ettikten sonra şampanya kutlaması ve pasta kesimi yapılır sonrasında güzel dileklerinizle dilek balonunu gökyüzüne gönderirsiniz ve organizasyonumuz son bulur.Daha sonra ekip arkadaşlarımız tarafından konakladığınız otele transferinizi gerçekleştiririz.

 Balonda Doğum Günü Kutlaması Saatleri

Konakladığınız otelden transfer saatiniz uçuştan bir gün önce akşam saat 16:00 ile 19:00 arası Kapadokyada konakladığınız tesislere göre belirlenip, operasyondaki arkadaşlarımız tarafından aranarak telefon ile bildirilir.Misafirlere ulaşılamama durumunda misafirin telefonuna kısa mesaj gönderilir. Balonda doğum günü kutlaması Göreme de bulunan kalkış alanında yapılmaktadır.Balonda doğum günü kutlaması uçuş saati sabah  06:00 civarında başlar.  Gün içerisinde başka uçuş yapılmamaktadır. Konakladığınız otelin konumuna göre transfer saatiniz değişir, tahmini 04:45 civarında otelinizden alırız. Tekrar otelinize 08:00 civarında bırakılırsınız.

Balonda Doğum Günü Kutlaması Detaylar

 • 20 veya 28 Kişilik Sepetlerde Uçuş
 • Pankart (Talebe Bağlı Üzerine Yazı)
 • Buket Çiçek
 • Kalp Şeklinde Pasta (Özel Yazılı)
 • Dilek Balonu
 • Taç Çiçek (Özel Taç Şekline Tasarlanmış)
 • Kemancı (Ek Ücrete Tabidir/İsteğe bağlı)

Balonda Doğum Günü Kutlaması Dâhil Olan Hizmetler

 • Konakladığınız Otelden Transfer
 • Balon Firmamızda Aperatif Kahvaltı
 • Şampanya Kutlaması
 • İmzalı Uçuş Sertifikası
 • Uçuş Sigortası

Balonda Doğum Günü Kutlaması Fiyat

Kapadokya balonda doğum günü kutlaması  fiyatları  için lütfen iletişime geçiniz.

Balonda doğum günü kutlaması fikirleri, fiyatları, fırsat ve kampanyalar hakkında bilgi alabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz…Kapadokya da düzenlemiş olduğumuz diğer organizasyonlar hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.