Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi

kapadokya balonda evlilik teklifi - Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi

 

Kapadokya balonda evlilik teklifi ile havada aşk kokusu var. Kapadokya balonda evlenme teklifi ile anılarınıza anı katacaksınız. Görenleri büyüleyen, akıllardan çıkmayacak Kapadokya balonda evlilik teklifi yapmaya ne dersiniz? Çevreyle tam bir ahenk içerisinde, muhteşem arazinin üzerinde hafifçe süzülerek yapacağınız  Kapadokya balonda evlenme teklifi ile kendinizi sanki bir rüyada gibi hissedeceksiniz. Kapadokya evlilik teklifi ile anılarınızı manşetlere taşımaya hazır mısınız? Dillere destan Kapadokya da evlenme teklifi paketleri sizleri bekliyor.

Kapadokya da romantik bir evlenme teklifi hayalini kuruyorsanız, dilediğiniz zaman Kapadokyada balonda evlenme teklifi imkanı sağlayan bu özel güne kahvaltı ile başlayıp, balon uçuşu esnasında sizlere özel hazırlanan pankart görseli ve buket çiçek takdimi yere indikten sonra pasta kesimi ve şampanya kutlaması ile Kapadokya balonda evlenme teklifi yapabilirsiniz. Üstelik hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Kapadokya balonda evlenme teklifi ‘nizi video çekimlerimiz ile kayıt altına alıyoruz. Talebinize bağlı olarak kemancı çağırıyoruz istediğiniz şarkı eşliğinde de Kapadokya balonda evlenme teklifini yapabilirsiniz. Kapadokya evlilik teklifi organizasyonumuz için yorumlarınızı tripadvisor adresimize yapabilirsiniz.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Hakkında Bilgi

Daha önceden planlaması yapılmış olan Kapadokya balonda evlilik teklifi organizasyonumuz için misafirlerimizi sabah konakladıkları otel’den erken saatte alıyoruz, kalkış alanına transferini sağlıyoruz. Pilotlarımız gerekli hava kontrollerini yaparken misafirlerimiz Kapadokya vadilerini ve balonların şişirilmesini izler aynı zamanda kahvaltılarını yapar. Pilotlarımız uçuş öncesi misafirlerimize uçuş hakkında bilgi verir ve uçuşumuz gerçekleştirir. Uçuşumuz toplamda 1 saat sürer. Uçuşumuz dan yaklaşık 50 dk sonra balonda evlenme teklifi organizasyonumuz başlar. İlk olarak ekip arkadaşlarımız tarafından yerden pankart açılır siz de havada evlilik teklifini edersiniz. Uçuşumuz yaklaşık 10 dakika daha sürdükten sonra iniş gerçekleşir. Sonrasında aşağıda ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanmış olan masaya çiftlerimiz davet edilir taç çiçek ve çiçeklerini taktim ettikten sonra özel şampanya kutlaması ve pasta kesiminden sonra dileğinizi dileyerek dilek balonunu gökyüzüne gönderirsiniz ve  organizasyonumuz son bulur. Daha sonra ekip arkadaşlarımız tarafından konakladığınız otele transferinizi gerçekleştiririz.

Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi Saatleri

Otelden alınış zamanınızı ekip arkadaşlarımız uçuştan bir gün önce sizlere bildirecektir. Kapadokya balonda evlenme teklifi Göreme de bulunan kalkış alanında yapılmaktadır. Kapadokya balonda evlilik teklifi uçuş saati sabah 06:00 civarında başlar. Gün içerisinde başka uçuş yapılmamaktadır, uçuşlar sadece sabah gün doğumunda yapılıyor. Konakladığınız otelin konumuna göre transfer saatiniz değişir, tahmini 04:45 civarında otelinizden alırız. Tekrar otelinize 08:00 civarında bırakılırsınız.

Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi Detaylar

 • 20 veya 28 Kişilik Sepetlerde Uçuş
 • Pankart (Talebe Bağlı Üzerine Yazı)
 • Buket Çiçek
 • Kalp Şeklinde Pasta (Özel Yazılı)
 • Dilek Balonu
 • Taç Çiçek
 • Kemancı (Ek Ücrete Tabidir/İsteğe bağlı)

Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi  Dâhil Olan Hizmetler

 • Konakladığınız Otelden Gidiş – Dönüş Transfer Hizmeti
 • Balon Firmamızda  Kahvaltı
 • Uçuş Bitiminde Şampanya Kutlaması
 • İsme Özel İmzalı Uçuş Sertifikası
 • Uçuş Sigortası

Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi Fiyat

Kapadokya balonda evlilik teklifi  fiyatları için lütfen iletişime geçin. Balonda evlilik teklifi VIP olarak sadece size özel olarak da yapılabilmektedir.

Kapadokya balonda evlilik teklifi fiyat, fırsat ve kampanyalar hakkında bilgi alabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz… Kapadokyada yapmış olduğumuz diğer organizasyonlar için lütfen iletişime geçin ve ekip arkadaşlarımızdan tarafından daha detaylı bilgi alın.

Kapadokya balonda evlilik teklifi video’muzu izleyerek organizasyon hakkında fikir edinebilirsiniz.