Rent A Car

rent a car kapadokya

Otomobil ihtiyaçsa sizleri aradığınız model araçlarla buluşturuyoruz. İster yeni model ister klasik model araçları kiralamayı sizlerin seçimine bırakıyoruz. Aracınızı kiralayarak Kapaodokya’nın gizemli tarihin , hayranlık uyandıracağı, eşsiz vadilerin yol boyunca eşlik edeceği bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Sportif tasarım, göz alıcı görünüş, konforlu sürüş keyfi!

Yeni model araçlarımız ile Kapadokya bölgesinde şoförlü şoförsüz rent a car araç kiralama hizmetinin yanı sıra, havaalanı transfer hizmetini siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.

İstediğiniz yere araç teslimi yapmakta olup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ister konakladığınız otele ister havaalanlarına isterseniz evinize kadar araçlarımızı getirmekteyiz. Kapadokya rent a car kiralama süresi bitiminde aracımızı anlaşmış olduğumuz istediğiniz yere bırakabilirsiniz.

Kiralama Süresi

Araçlarımızı minumum 24 saat olarak kiralamaktayız. Herhangi bir gecikme söz konusu olduğunda ekstra ücret alınmaktadır.

Depozit ( Kredi Kartı Kullanımı)

Araç kiralayan misafirlerimizden kiralama esnasında kendi adlarına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olmaları istenmektedir.

Trafik Cezaları

Kiralama sözleşmesi tarihi aralığında oluşabilecek her türlü trafik cezaları ve sorumluluk araç kiralayana aittir.

Sigorta

Bütün araçlarımız T.C. yasaların öngördüğü Trafik Sigortası ve ayrıca özel kasko sigortası ile sigortalanmıştır. Bahse konu sigorta şartlarının yerine getirilmemesi durumunda sorumluluk aracı kiralayana aittir.

Sigorta Kapsamı Dışında Kalan Noktalar

Alkollü veya uyuşturucu madde etkisinde olmak, belirlenen hız limitini aşmak, kaza esnasında aracı bulunduğu yerden hareket ettirmek, kaza tespit raporu, alkol raporu veya çalıntı raporu gibi sigorta kapsamında öncelikli resmi tutanak ve belgeleri almamak.
-Anahtar ve ruhsat taşınabilir eşya olmasından dolayı çalınması durumunda sigorta kapsamı dışında kalmaktadır.
-Kaza harici Lastik, Cam, Far hasarları isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığında LCF sigortası ile teminat altına alınabilir.

Yakıt

Akaryakıt araç kiralama fiyatlarımıza dahil değildir, kiralama başlangıcında kontratta belirtilen seviyede teslim edilen yakıt kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.
Araçlarımızda benzin deposu ikaz ışığı yanmayacak şekilde bir miktar yakıt ile müşterilere teslim edilir, Dönüşte aracı bize teslim ederken içinde bulunan benzinin iadesi yapılmaz.

İlave Sürücü

Ehliyetin gösterilmesi ve kiralama ön şartlarına uyması halinde ( depozit ön şartı hariç ) bir kontrata 2 sürücü herhangi bir ücret talep edilmeksizin yazılabilir, 2. sürücüden sonraki her bir sürücü için 5 TL/gün tutarında bir ücret talep edilir.

Bebek ve Çocuk Koltuğu

Araçlarımıza bebek ve çocuk koltuğu isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığında sağlanabilmektedir.

Navigasyon Cihazı

Araçlara navigasyon cihazı isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığında sağlanabilmektedir.

Şehir Dışı Araç Teslimatı

Teslimat yeri Nevşehir dışı bir il ise, bölgenin Nevşehir’e olan uzaklığına göre ek ücret talep edilir.