Kapadokya Rent A Car

Uçhisarda ve Göremede (rent a car) aracını kiralayarak ve gizemli tarihin, hayranlık uyandırıcı doğanın içinde büyüleyici bir yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Otomobil ihtiyaçsa aradığın modellerle buluşturuyoruz! Sportif tasarım, göz alıcı görünüş, konforlu sürüş…

İstediğiniz yere araç teslimi yapmakta olan Kapadokya Araç Kiralama firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ister hava alanı ister konaklama merkezi isterseniz evinize kadar araç hizmeti sunmaktadır.

Kapadokya rent a car kiralama süresi bitiminde aracımızı anlaşmış olduğumuz istediğiniz yere bırakabilirsiniz dilerseniz araç tesliminden sonra biz sizi istediğiniz yere bırakabiliriz.

Kapadokya Rent A Car Dahil olanlar

– Sınırsız Kilometre
– Full Kasko
– İstenilen adrese araç teslimi
– Son model araç filosu

Kapadokya Rent A Car Kiralama Süresi

En az bir gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Kapadokya Rent A Car Kiralama Koşulları Ehliyet ve Yaş

Kiracının, kira sözleşmesi sırasında C grubu araçlar için 21, D,F,H ve T grubu araçlar için 26 yaşında ve en az 2 yıllık yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekir.

Rent a car ofisine ulaştırılmaması, kazada tamamen kusurlu olunmaması ve aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Sigorta bedelinin ödenmemesi ve kiralanan aracın çalınması durumunda kiracı, araç 45 gün içinde bulunursa, aracın bulunduğu tarihe kadar olan kira bedelini, araç bulunmazsa aracın o günkü 0 km. anahtar teslimi resmi satış bedelini ödemekle yükümlüdür. Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi, ancak geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.

Kapadokya Rent A Car Trafik Cezaları

Trafik ve otoyol, köprü geçiş cezaları müşteriye aittir. Araçların trafikçe alıkonulması durumunda bu süre kiralama süresine dahil edilir.

Kapadokya Rent A Car Fiyat

Kapadokya rent a car fiyatları araç kalitesinin durumuna göre değişmektedir.Araçlarımız minumum 150 TL’dir.

Fiyatlara sınırsız kilometre kullanım, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahil olup %18 Katma Değer Vergisi (K.D.V.) hariçtir. Yakıt kiralayana aittir.Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu ücretsiz olarak temin edilir.

Sürekli yenilenen araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Kapadokya (rent a car) araç kiralama, fiyat, fırsat ve kampanyalardan yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz…