Kapadokya Jeep Safari

kapadokya jeep safari 2 - Kapadokya Jeep Safari

Kaliteli 4×4 jeep araçlarla Kapadokya’yı keşfedeceğimiz Kapadokya jeep safari turu, Kapadokya’nın genellikle eski toprak yollarını kullanarak vadilerin içinden geçerek unutulmaz bir macera yaşayacaksınız. Sizleri kolay ulaşılamayan yerlere, kiliselere, vadilere ve özel noktalara Kapadokya jeep safari ile ulaştıracağız.

Kapadokya jeep safari turu toplam iki saat sürmektedir. Kapadokya jeep safari turu gün içerisinde her saatte yapılabilir. Misafirlerimize öneri olarak gün batımı veya gün doğumunda yapılan turlarımızı öneriyoruz. Güneşin kızıllığı ile vadilerin eşsiz bir görüntü alması ile jeep safarinin esrarengiz büyüsü harika bir deneyim olacaktır sizler için. Kapadokya jeep safari turlarımız profesyonel araç rehberlerimiz eşliğinde konaklamış olduğunuz otellerden sizleri alarak başlıyoruz. Kapadokya da bulunan vadilerin ve peri bacalarının arasında en seçkin destinasyonlara ulaşacak bolca keyifli zaman geçirecek ve bu anınızı ölümsüzleştireceksiniz. Kızıl Vadide yapacağımız organizasyonumuzda şampanya kutlaması ve isminize özel olarak düzenlemiş olduğumuz sertifika dağıtımını yaparız ve turumuza devam ederiz. Macera ve aksiyon dolu turumuzun bitiminde kendinizi adrenalin doruklarında hissetmenin mutluluğu arasında sizleri tekrar konaklamış olduğunuz otelinize bırakarak turumuzu bitirmiş olacağız.

Kapadokya Jeep Safari Turuna Dahil Olanlar

– Otelden Transfer
– Seromani
– İsminize Özel Jeep Safari Turu Sertifikası
– Şampanya Kutlaması

Kapadokya Jeep Safari Destinasyonlar

– Gemil Dağ
– Üzengi Panorama
– Gomeda Vadisi
– Ortahisar Panorama
– Kızıl Vadi

Kapadokya Jeep Safari Turu Fiyat

Kapadokya Jeep Safati fiyatı  125 Lira‘dır. Kapadokya jeep safari turu 2015/2016 fiyatları sitemizde güncel olup 6/12 yaş aralığındaki çocuklar için %50 indirim uygulanır.

Kapadokya jeep safari turu fiyatları, fırsatları ve kampanya hakkında bilgi alabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz…Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.