Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi

kapadokya balon turu fiyat

Görenleri büyüleyen, akıllardan çıkmayan Kapadokya ve Peribacaları’nın eşsiz güzelliklerinin üzerinde sürpriz Kapadokya balonda evlilik teklifi  yapmaya ne dersiniz? Çevreyle tam bir ahenk içerisinde, muhteşem arazinin üzerinde hafifçe süzülerek yapacağınız Kapadokya balonda evlilik teklifi ile kendinizi sanki bir rüyada gibi hissedeceksiniz.

Kapadokya da romantik bir evlenme teklifi hayalini kuruyorsanız, dilediğiniz zaman evlenme teklifi imkanı sağlayan bu özel güne kahvaltı ile başlayıp, balon turu ile pankart, buket bir çiçek, pasta kesimi ve şampanya kutlaması ile Kapadokya balonda evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Hakkında Bilgi

Daha önceden planlaması yapılmış olan Kapadokya balonda evlilik teklifi için misafirlerimiz sabah konakladıkları otel’den erken saatte alıyoruz, kalkış alanına transferini sağlıyoruz. Pilotlarımız gerekli hava kontrollerini yaparken misafirlerimiz Kapadokya vadilerini ve balonların şişirilmesini izler aynı zamanda kahvaltılarını yapar.  Balonlarımız uçuş için hazırlandıktan sonra uçuşumuz için misafirlerimiz sepetlere davet edilir. Pilotlarımız uçuş öncesi misafirlerimize uçuş hakkında bilgi verir ve uçuşumuz gerçekleştirir. Uçuşumuz toplamda 1 saat sürer. Uçuşumuz dan yaklaşık 50 dk sonra balonda evlenme teklifi organizasyonumuz başlar. İlk olarak ekip arkadaşlarımız tarafından siz havada balonda’iken yerden pankart açılır ve teklif edecek misafirimiz  evlilik teklifini eder. Uçuşumuz yaklaşık 10 dakika daha sürdükten sonra iniş gerçekleşir. Sonrasında aşağıda ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanmış olan masaya çiftlerimiz davet edilir taç çiçek ve çiçeklerini taktim ettikten sonra özel şampanya kutlaması ve pasta kesiminden sonra dileğinizi dileyerek dilek balonunu gökyüzüne gönderirsiniz ve  organizasyonumuz son bulur.Daha sonra ekip arkadaşlarımız tarafından konakladığınız otele transferinizi gerçekleştiririz.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Saatleri

Konakladığınız otelden  transfer saatiniz uçuştan bir gün önce akşam saat 16:00 ile 19:00 arası  Kapadokya da konakladığınız tesislere göre belirlenip, operasyondaki arkadaşlarımız tarafından aranarak telefon ile bildirilir.Misafirlere ulaşılamama durumunda misafirin telefonuna kısa mesaj gönderilir. Kapadokya balonda evlenme teklifi Göreme de bulunan kalkış alanında yapılmaktadır. Kapadokya balonda evlenme teklifi uçuş saati sabah 06:45 civarında başlar. Gün içerisinde başka uçuş yapılmamaktadır. Konakladığınız otelin konumuna göre transfer saatiniz değişir, tahmini 06:00 civarında otelinizden alırız. Tekrar otelinize 08:30 civarında bırakılırsınız.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Detaylar

– 20 veya 28 Kişilik Sepetlerde Uçuş
– Pankart (Talebe Bağlı Üzerine Yazı)
– Buket Çiçek
– Kalp Şeklinde Pasta (Özel Yazılı)
– Dilek Balonu
– Taç Çiçek (Özel Taç Şekline Tasarlanmış)
– Kemancı (Ek Ücrete Tabidir/İsteğe bağlı)

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi  Dâhil Olan Hizmetler

– Konakladığınız Otelden Gidiş – Dönüş Transfer Hizmeti
– Balon Firmamızda  Kahvaltı
– Uçuş Bitiminde Şampanya Kutlaması
– İsme Özel İmzalı Uçuş Sertifikası
– Uçuş Sigortası

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Fiyat

Kapadokya balonda evlilik teklifi  kampanya fiyatı 1700 TL‘dir. Balonda evlilik teklifi VIP olarak sadece size özel olarak da yapılabilmektedir.

Kapadokya balonda evlilik teklifi fiyat, fırsat ve kampanya hakkında bilgi alabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz… Kapadokyada yapmış olduğumuz diğer organizasyonlar  hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Daha önce yapılmış olan Kapadokya balonda evlilik teklifi video’muzu izleyerek organizasyon hakkında fikir edinebilirsiniz.