Kapadokya Balayı Paketleri 1

kapadokya balayı
Kapadokya balayı paketleri ile hayalini kurduğunuz düşlerinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız? Masallar diyarı Kapadokya’nın büyülü butik otelleri’nde görkemli birlikteliğinizin ilk anlarını romantik ve unutulmaz kılmak için terapi niteliğinde  balayı paketlerimizin size sunduğu egzotik tatil fırsatları’na sizleri davet ediyoruz.

Bu özel gününüzün çok özel ve kusursuz olması gerektiğinin bilincindeyiz. Balayı tatili evliliğinizin yoğun ve stresli günlerini geride bırakarak bütün yorgunlukları üzerinizden atacağınız tüm detayları ile güzel hatırlamanızı sağlayacak çok önemli bir tatildir. Güzel bir balayı tatili için size rahatlamanızı sağlayacak hayalinizdeki gibi  balayı paketleri ile muhteşem tatil fırsatları sunuyoruz. Tamda düşündüğünüz gibi, şiir gibi… Size özel, Size ait, sizin için… Sevdiğinizle Kapadokya da mükemmel bir balayı tatili yaşayın.

Kapadokya butik otelleri’ni sizler için özenle seçiyoruz.Bu Kapadokya balayı paketi ile kendinizi hem özel hissedeceksiniz hemde hayran kalacaksınız. Kapadokya kültür turu ile bölge gezilerinin yanı sıra, peri bacalarının eşsiz güzelliklerini gökyüzünden balon turu ile seyredecek, Kapadokya Türk gecesi programı ile doyasıya eğleneceksiniz.

KAPADOKYA BALAYI PAKETİ DETAYLAR

Kapaodokya Otel Bilgileri

– 2 Gece 3 Gün Konaklama
– Anatelien Cave Butik Hotel
– Karlık Evi
– Caldera Hotel
– Saklı Konak

Aktivite Bilgileri

– Balon Turu
– Bölge Turu
– Ihlara Turu
– Türk Gecesi

Kapadokya Balayı Paketi Fiyatları

Standart oda konaklamalı fiyatı 2700 TL ‘dir.

Kapadokya balayı paket fiyatı suit oda 3100 TL‘dir.Paket 2 kişilik olarak hazırlanmış ve her şey dahil fiyatıdır.

Kapadokya balayı 2018 fiyatları sistemimizde günceldir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz…